JK8750C-13095 Автоматична швейна машина для шаблонів викрійок без масла з обертовою головкою
Короткий опис:
7. Стандартизоване виробництво, уніфікований та красивий готовий продукт.
  • Термін оплати::Т/Т, акредитив
  • Порт::Нінбо/Шанхай
  • Деталі продукту
    Теги продукту
    Модель JK8750C-13095 JK8750C-13095/J
    Діапазон шиття (мм) 1300(X)×950(Y) мм
    Розмір стільниці 2100×2475 мм
    Діапазон лазерного різання 1020×950 мм
    Тип стібка Одноголкова форма човникового стібка 301
    Тип гачка Повнообертовий двоскладовий обертовий гачок
    Проміжний діапазон регулювання притискної лапки Підйомна сила: 20 мм, хід ходу: стандартний 4 мм
    Метод введення даних програми USB-накопичувач
    Формат файлу DXF AI PLT DST тощо.
    Режим утримання шаблону Пневматичний тип затискача або компресійний тип
    Напруга 220 В
    Потужність 750 Вт 850 Вт